Για εμάς

ACADEMYNET

Για εμάς – Academynet

Η Academynet δημιούργησε ένα δίκτυο από υψηλά εξειδικευμένους και καταρτισμένους καθηγητές για να σας βοηθήσουν και να σας καθοδηγήσουν με απόλυτη υπευθυνότητα και συνέπεια προκειμένου να ολοκληρώσετε με επιτυχία τις σπουδές σας. Έχει επιλέξει τους καθηγητές της με αυστηρά κριτήρια, ακριβώς για να διασφαλίσει στο έπακρο την επιτυχία σας. Επίσης, το υψηλά καταρτισμένο ακαδημαϊκό προσωπικό σε ένα μεγάλο ποσοστό διαθέτει διδακτορικά διπλώματα. Επισημαίνεται ότι οι υπόλοιποι  καθηγητές, που απαρτίζουν το ακαδημαϊκό προσωπικό, είναι κάτοχοι τουλάχιστον ενός μεταπτυχιακού τίτλου. Επιπλέον, το ακαδημαϊκό προσωπικό διαθέτει πιστοποιητικά άριστης γνώσης της αγγλικής γλώσσας και αρκετοί και άλλων ξένων γλωσσών. Επίσης, έχει μακροχρόνια διδακτική και συγγραφική εμπειρία επιστημονικών άρθρων και φοιτητικών εργασιών όλων των επιπέδων. Επιπρόσθετα, καλύπτονται ειδικότητες που υφίστανται σε πανεπιστήμια του εξωτερικού, καθώς η Academynet συνεργάζεται με καθηγητές που βρίσκονται στο εξωτερικό. Με γνώμονα το υψηλό επίπεδο κατάρτισης των καθηγητών της και τη μακροχρόνια εμπειρία τους στη τριτοβάθμια εκπαίδευση η Academynet δύναται να σας παρέχει Εγγύηση Επιτυχίας. Η ακαδημαϊκή αριστεία των καθηγητών της αποτελεί εγγύηση ότι όχι μόνο θα ανταποκριθούν στις προσδοκίες σας αλλά θα τις υπερβούν.

Για την Academynet, πρώτιστο μέλημα είναι η επιτυχής περάτωση των σπουδών σας. Η Academynet κάνει Ακαδημαϊκή Δουλειά και δίνει εγγυήσεις για την υψηλή ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών της και την Επιτυχία σας. Το κόστος των υπηρεσιών της είναι πολύ χαμηλό σε σχέση με την ποιότητα τους.

Επιπλέον, είναι το μοναδικό πανεπιστημιακό φροντιστήριο που σας δίνει τη δυνατότητα να επιλέξετε εσείς την τιμή που θα πληρώσετε καθώς και τον καθηγητή της αρεσκείας σας

Η Academynet πρωτοπορεί παρέχοντας σας τη δυνατότητα να έχετε απευθείας επικοινωνία με τον καθηγητή που θα αναλάβει το έργο σας. Aποφεύγοντας τους μεσάζοντες μειώνεται σημαντικά ο χρόνος παράδοσης του έργου σας.

Επιπλέον, πάντα φροντίζει για τη σίγουρη επιτυχία σας, λειτουργώντας με υπευθυνότητα, κύρος και αξιοπιστία και φυσικά πάντα με χαμηλό κόστος.